Zostań LIDEREM Avon!

Bycie liderem to doskonały sposób, żeby zarobić dodatkowe pieniądze. Jesteś swoim własnym szefem. Ty decydujesz o tym kiedy i ile pracujesz. Możesz traktować to jako dodatkowe zajęcie, lub jako główne źródło utrzymania.

Kim jest lider Avon?

Jest to osoba, która buduje i zarządza własnym zespołem.

Lider AVON zaprasza do swojego teamu osoby, które chcą zostać ambasadorami. Dzięki temu, gdy ktoś w zespole złoży zamówienie Lider otrzymuje prowizję. Ambasadorką, lub jak kto woli konsultantką może zostać każdy. Wystarczy tylko wypełnić formularz rejestracyjny, który Ty jako lider powinieneś sobie uruchomić. Lider może działać na dwa sposoby, albo na umowę zlecenie, albo na działalność gospodarczą.

Jak pozyskać osoby do zespołu?

Liderzy Avon działają na różne sposoby. Warto zapisać do AVON swoich znajomych i/lub rodzinę. Dużo osób pozyskuje jednak swoich ambasadorów on-line poprzez różnego rodzaju grupy, media społecznościowe, fora czy własną stronę www. Możliwości jest bardzo dużo i tylko od nas zależy w jaki sposób będziemy działać. Avon także podsyła swoim Liderom ambasadorki, jeżeli widzi, że lider prężnie działa i rozwija się. Bycie liderem to doskonały sposób, żeby zarobić dodatkowe pieniądze. Dodatkowo jesteś swoim własnym szefem i decydujesz o tym kiedy i ile pracujesz. Możesz traktować to jako dodatkowe zajęcie, lub jako główne źródło utrzymania.

Zarobki Lidera w Avon

Tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy ile zarobisz. Avon to nie tylko przelew na konto co 3-tygodnie. To także dodatkowe nagrody, które można zyskać za różnego rodzaju programy dla liderów. Możesz zawalczyć np. o bony sodexo lub dodatkową gotówkę, nagrody rzeczowe typu torebki, kosmetyki czy różnego rodzaju sprzęt domowy. Kwota, którą Avon przeleje Ci na konto zależy min od obrotu Twojego zespołu, jednak to tylko część Twojego wynagrodzenia. Dodatkowe pieniądze możesz dostać też za awanse, których po drodze na pewno trochę uzyskasz. Im bardziej rozbudujesz swój zespół i im dłużej jesteś w Avon tym więcej możesz zarobić. Twoja kariera może wyglądać jak na poniższej grafice.

Poziomy w AVON

Poziom K1 do K4 (czyli koordynator) nie wymaga od Ciebie posiadania w swoim zespole innych liderów. Jednak jeżeli chcesz zostać Menagerem, to musisz zadbać o rozbudowanie swojej struktury, czyli musisz wprowadzić do swojego zespołu liderów, którzy tak jak Ty będą budowali swoje zespoły. Żeby zdobyć poziom K1 Twój zespół musi zrobić obrót na poziomie 2 000 zł. Jeżeli zrobisz 4 000 tyś to już poziom K2 itp. (tabelka BAZA). Zauważ, że jeżeli zostaniesz menagerem, to momentalnie Twoje zarobi idą w górę. Jeżeli jesteś w Avon już rok, to dodatkowo zarabiasz też z tabelki PLUS. Jeżeli zamianujesz jeszcze dwie nowe ambasadorki, które złożą zamówienie, to Twoje zarobki także się zwiększą (tabelka TOP).

Awanse w AVON

Każdy Twój awans Avon bardzo dobrze nagradza. Spójrz na tabelkę poniżej ile możesz zarobić. Jeżeli wejdziesz np. na poziom K4, to otrzymasz dodatkowo 850zł. Jeżeli ten poziom utrzymasz przez 3 z 4 katalogów, to otrzymasz kolejne 850zł. Warto więc mobilizować swój zespół, mianować nowych ambasadorów oraz służyć pomocą zawsze kiedy konsultantki zgłaszają się do Ciebie po pomoc.

Program na start

Dla nowych liderów Avon przygotował także program, dzięki któremu już od samego początku można zarobić. Program na start trwa przez pierwszych 6 katalogów. Za każde 1000zł obrotu można zyskać 100zł dla siebie. Maksymalnie w tym programie można odebrać aż 500zł.

Program samochodowy

Po roku bycia liderem Avon możesz wziąć udział w programie samochodowym. Jest on bardzo atrakcyjny, więc warto się z nim zapoznać.