fbpx

Katalog AVON

Niezbędne narzędzie pracy każdej konsultantki ambasadorki, to z pewnością katalog Avon. Warto mieć go przy sobie i pokazywać zawsze przy okazji. Dołącz do klubu Avon, zarejestruj się już teraz, a otrzymasz na dobry początek pakiet darmowych katalogów i materiałów dla konsultantek.

Katalog Avon ważny jest przez 4 tygodnie i w tym czasie możesz składać dowolną ilość zamówień. Jako konsultantka Avon zyskasz rabat do 40% na produkty z katalogu, oraz inne oferty promocyjne, które znajdziesz w katalogu Focus, lub Netto.

 

Najnowszy katalog Avon

Aktualny katalog Avon  ważny jest zawsze od 1 do ostatniego dnia miesiąca.

Katalog Focus, to specjalna broszura dla konsultantek ambasadorek, w której znajdziesz np. najnowsze produkty w premierowej cenie oraz mnóstwo ciekawych promocji tylko dla konsultantek AVON. Dzięki temu poznasz nowe produkty zanim pojawią się w katalogu regularniej sprzedaży w katalogu Avon.

avon-4-2021-katalog

Próbki kosmetyków Avon

Każda ambasadorka Avon ma możliwość zamawiania rożnego rodzaju próbek perfum, czy kosmetyków. Kody na próbki znaleźć można w katalogu Focus. Zamawiaj według własnych potrzeb i prezentuj zainteresowanym osobom. Dzięki temu zyskasz klientów, którzy z pewnością do Ciebie wrócą. Próbki Avon możesz dokładać też do zamówień jako gratis. Osoba która otrzyma od Ciebie taki prezent na pewno z przyjemnością zamówi coś ponownie.

 

Kody promocyjne w Avon

Jako nowa ambasadorka Avon lub jak wolisz Konsultantka Avon bierzesz udział w specjalnym programie dla nowych osób. Zamawiaj katalogi Avon w specjalnej ofercie promocyjnej. Pakiet 5 katalogów, to tylko 4zł. Możesz zamówić katalogi Avon z bieżącej, lub kolejnej kampanii. Wszelkie informacje znajdziesz w dołączonej ulotce, którą wyślemy do Ciebie w paczce powitalnej.

tps ulotka dla nowych osob