fbpx

Dodatkowe zajęcie w wolnej chwili? Jak najbardziej jest to możliwe! Jeżeli wciąż brak Ci czasu, ale chciałabyś  zarobić dodatkową gotówkę, dołącz do nas i zostań konsultantką Avon. To zajęcie, które możesz wykonywać zawsze przy okazji, nie masz żadnych obowiązków, a dodatkowa gotówka zapewni Ci niezależność. Zarejestruj się już dziś i korzystaj ze wszystkich możliwości jakie daje Ci Avon.

Czy warto być konsultantką AVON?

Jeżeli tylko masz chęci i ochotę, to oczywiście warto. To zajęcie możesz traktować jako dodatkową pracę, lub działać na pełnych obrotach. Dzięki AVON możesz liczyć na dodatkowe wpływy ze sprzedaży kosmetyków, a także na tańsze zakupy tylko na własny użytek. Konsultantka AVON kupuje kosmetyki ze zniżką, a sprzedaje w cenach katalogowych. Tylko od Ciebie zależy, jaki rabat na kosmetyki uzyskasz. Im większe zrobisz zakupy, tym większy rabat dostaniesz.

Rabaty w AVON

Jako konsultantka Avon możesz uzyskać nawet 40% rabatu na kosmetyki z katalogu, a także masz szansę na dużo większe promocje jeżeli będziesz korzystać z ofert tylko dla konsultantek. Każda kampania, to katalog AVON i dodatkowe broszury tylko dla ambasadorek. Skorzystaj ze zniżek w magazynie Focus, czy wybierz produkty z gazetki netto. Avon daje Ci dużo możliwości zarobku. Jeżeli kupujesz kosmetyki tylko na własny użytek możesz liczyć na rabat od 15%, jeżeli kupujesz produkty do dalszej odsprzedaży, to Twój rabat może sięgnąć aż 40%.

Jakie są możliwości w Avon

Dołączając do klubu Avon kupujesz kosmetyki ze zniżką, a sprzedajesz drożej – ta różnica między ceną zakupu, a ceną sprzedaży, to właśnie Twój zarobek. Jednak bycie ambasadorką, to nie jedyna możliwość zarobku. Jeżeli masz większe ambicje i uważasz, że sprawdzisz się w zarządzaniu grupą, to możesz zostać liderem Avon. Buduj swój zespół i ciesz się możliwościami jakie daje Ci Avon.