fbpx

Często otrzymujemy zapytania od Was w jaki sposób i ile zarabia ambasadorka, lub jak kto woli konsultantka AVON. Jednak nie ma na to jednej odpowiedzi. Osoba, która współpracuje z Avon może zarabiać na kilka sposobów. Sprawdź jak w łatwy sposób możesz dorobić do domowego budżetu, lub jak zarobić i traktować Avon jako jedyne źródło utrzymania.

Konsultantka Avon

Jeżeli szukasz dodatkowego źródła dochodu, to praca jako konsultantka Avon pozwoli Ci zarobić, a dodatkowo możesz kupować kosmetyki na własny użytek ze specjalną zniżką. Produkty Avon kupujesz z rabatem od 15% do 40%, natomiast sprzedajesz je w cenach katalogowych. Oczywiście masz możliwość korzystać także ze specjalnych promocji, w których rabaty sięgają nawet 80%. Jako nowa ambasadorka Avon możesz także wziąc udział w programie dla nowych osób, w których możesz odbierać pełnowartościowe produkty w specjalnej cenie 4,99 (perfumy, kosmetyki pielęgnacyjne, kosmetyki do makijażu, a na końcu walizkę). Możesz je zachować dla siebie, lub sprzedać dalej w obniżonej cenie.

Ile może zarobić konsultantka Avon?

Nie ma górnej granicy. Jeżeli znajdziesz stałe klientki, które będą zamawiały u Ciebie regularnie, to Twój rabat może wynieść nawet 40%. Do tego specjalne programy typu PIN, czy klub róży dodatkowo zmotywują Cię do dalszej pracy. Avon docenia swoje ambasadorki i oferuje im nie tylko tańsze produkty, ale także dodatkowe gratyfikacje za zamówienia.

Zostań liderem w Avon

Jeżeli sprawdziłaś się jako konsultantka, ale nadal masz ochotę na więcej dołącz do Avon jako lider sprzedaży. Stwórz swój własny team, rekrutuj konsultantki i zarabiaj jeszcze więcej. Jako lider Avon zarabiasz na podstawie bardzo dobrego planu marketingowego stworzonego specjalnie dla Ciebie przez Avon. Ty i Twój zespół możecie zajść na prawdę wysoko. Korzystaj ze specjalnych programów dla liderów, które mogą różnić się od siebie w zależności od tego kiedy dołaczysz do Avon. Jeżeli Twoje konsultantki robią zamówienia i zarabiają, Ty zarabiasz razem z nimi. Zarządzaj zespołem, podrzucaj im nowe pomysły, rozwijaj się i bądź sama sobie szefem. Twoja pracowitość, pomysły i umiejętność zarządzania zespołem przełoży się na Twoje wynagrodzenie. Musisz wiedzieć, że bycie liderem Avon, to nie tylko wynagrodzenie pieniężne na konto. Lider Avon otrzymuje też róznego rodzaju gratyfikacje w postaci produktów AGD, kosmetyków, bonów itp.

Jak zacząć współpracę z Avon

Do Avon możesz dołączyć w każdej chwili, wystarczy zarejestrować się i już można zamawiać kosmetyki ze zniżką. Dla nowych konsultantek jest obecnie zniżka na pierwsze zamówienie, aż 35% (przy zamówieniu za minimum 200zł). Każda nowa konsultantka, otrzyma od nas na start pakiet darmowych katalogów, materiałów dla konsultantek i próbki.